12. април 2021

Аллах зборува со Муса

Разговор помеѓу Аллах (свт)и Муса (ас)

Додај Коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Следете не на FACEBOOK

Facebook Pagelike Widget