13. април 2021

Биди добар кон своите родители и не кажувај им ни ‘уф’.

Додај Коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Следете не на FACEBOOK

Facebook Pagelike Widget