17. јануари 2021

Beautiful Quran Recitation – Muhammed Luhaidan – Az Zumar (Makedonski Prevod)

Muhammed Luhaidan – sure 39 Az Zumar, Druzini; Ajeti 53-61 (Makedonski Prevod)

Додај Коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Следете не на FACEBOOK

Facebook Pagelike Widget