17. јануари 2021

islamic call prayer – adhan, ezan [Makedonski – English – Deutsch]

islamic call prayer – adhan, ezan [Makedonski – English – Deutsch] Nasser al Qatami

Додај Коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Следете не на FACEBOOK

Facebook Pagelike Widget